Sep
25

Odkritje novega virusa, podobnega sarsu

Svetovna zdravstvena organizacija je sporočila, da se v Londonu zdravi 49-letni Katarec  zaradi okužbe z virusom, ki izhaja iz iste družine virusov kot sars (sindrom akutnega oteženega dihanja). Bolnik je hospitaliziran na intenzivnem oddelku zaradi akutne okužbe dihal in odpovedi ledvic. V zadnjih mesecih je za podobnim virusom umrla tudi ena oseba v Savdski Arabiji. Informacij o razširjenosti  novega virusa ali obolelih ni, prav tako se ne ve, kako se nov virus prenaša. Sars se je pojavil leta 2002, zaradi njega je umrlo okoli 800 ljudi.

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Zakonodaja od nas zahteva, da vas vprašamo za dovoljenje. Ali se strinjate z uporabo spletnih piškotkov na teh straneh?

EU Cookie Directive Module Information