Mar
26

V Indiji je nov izbruh pandemske (prašičje) gripe zahteval smrtne žrtve

V novem izbruhu prašičje gripe v štirih indijskih zveznih državah je umrlo najmanj 12 ljudi, so v sporočili predstavniki indijskih zdravstvenih oblasti. Od začetka novega vala okužb z virusom H1N1 v začetku marca je zbolelo skoraj 130 ljudi, mnogo bolnikov se zdravi v bolnišnicah. Doslej še ni znano, zakaj je prišlo do ponovnega nenadnega izbruha bolezni, ki je lani v veliki meri izginila. V Indiji je od pojava bolezni pred tremi leti zaradi okužbe z virusom pandemske gripe H1N1 umrlo več kot 1.800 ljudi, večina sicer med prvim izbruhom maja 2009.

Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Zakonodaja od nas zahteva, da vas vprašamo za dovoljenje. Ali se strinjate z uporabo spletnih piškotkov na teh straneh?

EU Cookie Directive Module Information